Tööstusseadmete kolimine

Sõltumata sellest, kas liigutate kogu tootmisüksust või lihtsalt üksikuid seadmeid, nõuavad mõlemad eesmärgid hoolikat planeerimist ja põhjalikku juhtimist, et jääksid eelarve ja ajakava piiresse. Samuti on oluline säilitada ohutu ja reguleeritud töökeskkond protsessi kõikides etappides.

GREEN INDUSTRY SERVICES on ülemaailmsete tööstussüsteemide kolimis- ja paigaldusteenuste pakkuja. Meie töötajad aitavad teid ja teie ettevõtte kolida. GREEN INDUSTRY SERVICES on aidanud teistel ettevõtetel väljakutsetest üle saada juba üle 10 aasta. Oleme algusest peale kasvanud rahvusvaheliseks teenusepakkujaks tänu rahulolevatele klientidele. GREEN INDUSTRY SERVICES on keskmise suurusega, omaniku juhitav ettevõte, seega hoiame ka praegu tihedaid suhteid oma klientidega.

Meie spetsialistid ja laialdased kogemused tagavad, et võite loota tõhusale ja turvalisele tööstuslikule ümberpaigutamisele. Kas see puudutab üksiku masina ümberpaigutamist, terve tootmisliini või terve tehase ümberpaigutamist: hoolitseme teie ümberpaigutamise eest kogu Euroopas või isegi kogu maailmas.

Tänu oma paindlikkusele ja pühendumusele oleme saanud püsivaks paigalduspartneriks masinate tarnijatele ja tootjatele. Ja see on oluline: oleme oma klientidele kättesaadavad 24/7 tootmishäirete või intsidentide korral.