Insenertehnilised lahendused

Green Industry Services ettevõttes oleme pühendunud pakkumaks innovatiivseid tehnilisi lahendusi. Kui te meid usaldate  võite olla kindlad, et probleemid saavad lahendatud kõrgeima kvaliteeditasemega protsessi käigus, mis aitab teil säilitada, kontrollida ja arendada oma tootmisliine ja tehaseid.

Oma tehnikud ja abipersonaali oleme valinud väga hoolikalt. Meie juures töötavad professionaalid, kes on võimelised kiiresti  kohanema kliendi ja tema vajadustega, mis võimaldab meil alati pakkuda efektiivseid lahendusi, mis sobivad just teie  ettevõttele.

Kogemus loeb

Meie pidev praktika erinevates inseneriteenuste valdkondades on meid edasi viinud: automatiseerimisest, elektrotehnika,  tootmistehnika hooldus- ja parandustöödest kuni tootmisliinideni. On kindel, et meie teenused jäävad tippu paljudel  erinevatel turgudel.

Olukordade jaoks, kus on vaja analüüsida elektrivõrke – leidmaks voolutugevust või pinget – on meil olemas eksperdid, kes oma oskusteabe ja erinevate tehnikatega suudavad arvutada need väärtused täpselt ja anda sobivat nõu.

Ülemaailmne ühe aasta jooksul tööstuste poolt kasutatava energia tarbimine on mõõdetav kvadriljonites, mis kutsub järjest enam tootmisettevõtteid arendama energiasäästlike meetodeid. Tegevused nagu tootmisrajatiste järelevalve, energiakasutuse hindamine, tootmise ja energiakasutuse efektiivsuse kontroll aitavad energiat märkimisväärselt säästa.

Green Industry Services on omalt poolt arendanud tehnoloogiaid, mille abil automatiseerida energiakasutust ja see läbi vähendada kulusid.